More

  Elon Musk popřel nevěru, český miliardář má jiný názor

  Nejbohatší člověk na světě, zakladatel Tesly či SpaceX, Elon Musk měl mít podle anonymního zdroje The Wall Street Journal (WSJ) minulý podzim sexuální aféru s Nicole Shanahanovou, manželkou spoluzakladatele Googlu Sergeye Brina, který je osmý nejbohatší člověk planety. Musk vše popřel.

  Český miliardář, zakladatel společnosti Seznam.cz, Ivo Lukačovič na svém twitterovém účtu ovšem uvedl, svůj názor. WSJ je podle něj seriózní zdroj zaměřující se jinak na finance. Dalším signálem je, že Musk nezažaloval WSJ a nepožaduje omluvu. Dřívější přítel Muska Brin také stáhl své investice z firem Elona Muska. A WSJ již dříve přišel s několika peprnými zjištěními, které měl vždy podložené.

  Podle WSJ je vztah Muska a Brina na bodě mrazu. Musk měl údajně na večírku, kde potkal Brina, pokleknout a žádat o odpuštění. Brin měl vzít omluvu na vědomí, ale společnou komunikaci neobnovil.

  Na Twitteru poté Musk zveřejnil tweet: „Tohle je úplná blbost. Sergey a já jsme přátelé, včera jsme spolu byli na společenském večírku. Nicole jsem viděl dvakrát za poslední tři roky a vždy v přítomnosti mnoha lidí. Nic romantického.“

  V dalším tweetu napadl WSJ: „Wall Street Journal už publikoval tolik přiblblých článků proti mně či Tesle, že už jsem je přestal počítat. Upřímně, je to od nich velmi trapné.“

  Narušení dlouholetého přátelství Muska a Brina, který během finanční krize v roce 2008 podpořil Muskovu Teslu, by podle analytiků nemělo poškodit akcie Tesly.

  Přihlásit přes Seznam