More

  Kontroverzní hudební klip Hafo od Franka Wilda a Kafuu sklízí kritiku

  V hudebních trendech Youtube se na prvním místě objevil hudební klip Hafo skladatele Franka Wilda a influencerky Kafuu. Za 3 dny nasbíral již více než půl milionu zhlédnutí. V klipu se mladě vypadající Anna Hamannová alias Kafuu vydává s dalšími slečnami za psy na vodítku. Je jasné, že se Wild snaží publikum šokovat, aby se video stalo virálním. I když klip sklízí kritiku, tak se virálním skutečně stal.

  Přítelkyně influencera Adama Kajumiho Anna Hamannová působí na sociálních sítích TikTok či Instagram, hlavní zdroj jejích příjmů ovšem tvoří placená sociální síť OnlyFans, kam sdílí své lechtivé snímky a videa. Kontroverze vzbuzuje také to, že zatímco na TikToku či Instagramu cílí na velmi mladé publikum, tak v tvorbě pro OnlyFans je zaměřena na mnohem starší. Nestydatý klip si na YouTubu mohou přehrát i její nezletilí fanoušci, pro které evidentně video určeno není.

  Ještě před hudebním videoklipem vzbudila Kafuu pozdvižení společnými videi s další influencerkou, působící především na OnlyFans, Valerií Horákovou alias xHolakys.

  Frank Wild, Kafuu – Hafo (Zdroj: Youtube)

  Hned několik reakčních kanálů na Youtube stihlo vydat komentované reakce na klip Hafo. Ty nejlepší přinášíme níže.

  Vidrail: Kafuu a PROKLETÝ SONG (Zdroj: Youtube)
  Sibiřan: NOVÉ DNO INTERNETU (Zdroj: Youtube)
  Stay12: KAFU A JEJÍ NOVEJ SONG S FRANKEM (Zdroj: Youtube)

  Přihlásit přes Seznam