More

  Legendární akce Miss Agro se vrací po dvouleté přestávce

  22. ročník festivalu hudby a elegance konaný v areálu České zemědělské univerzity v Praze na Suchdole se uskuteční v úterý 17. května 2022. Opět nabídne množství kvalitních hudebních interpretů, kteří doprovodí soutěž univerzitní Miss a nově i Strong Mana. I letos je vstup na akci bezplatný.

  V programu se představí kapely Wohnout, Poetika, Paulie Garand & Kenny Rough, či studentská kapela RIGHTNOW, hudbu budou mixovat také DJ Roxtar, DJ Zeekee a DJ Pomo.

  Program akce začíná od 14. hodiny, do areálu je možné dojet pražskou MHD na zastávku Kamýcká nebo Zemědělská univerzita. Více informací o Miss Agro 2022 lze nalézt na webu akce na www.missagro.cz.

  Festival Miss Agro se řadí mezi jeden z největších open-air festivalů v České republice. Každoročně festival navštíví přes 10 000 návštěvníků. Akce se koná na půdě České zemědělské univerzity v Praze v prostorách vedle Kruhové haly. Festival je už po generace organizován studenty a absolventy České zemědělské univerzity v Praze. V letech 2020 a 2021 se kvůli opatřením ke Covid-19 Miss Agro nekonala.

  Miss Agro 2019
  Wohnout – Svaz českých bohémů
  Poetika – Každou vteřinou
  Paulie Garand & Kenny Rough – La Familia

  Přihlásit přes Seznam