More

  Miss Agro 2023 se stala Adriana Brabencová

  Soutěž Miss Agro 2023 v areálu České zemědělské univerzity v Praze vyhrála Adriana Brabencová z Fakulty tropického zemědělství. První vicemiss se stala Barbora Pleskačová z Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Tereze Velechovské ze stejné fakulty náleží titul druhé vicemiss. Hlasování publika v kategorii Miss iZun vyhrála Beenzu Munkombwe Muzyamba.

  Třiadvacátý ročník volby Miss Agro 2023 a festival s ní spojený proběl 16. května 2023 v areálu České zemědělské univerzity v Praze na Suchdole. Mezi vystupujícími zahrály skupiny jako Jamaron, Marpo & Troublegang a legendární kapela Chinaski. O hudební show se postarali také DJ Zeekee, DJ Pomo nebo DJ Roxtar.

  Festival Miss Agro se řadí mezi jeden z největších open-air festivalů v České republice. Vystupují na něm přední kapely české a slovenské hudební scény a každoročně ho navštíví přes 10 000 návštěvníků. Akce se koná na půdě České zemědělské univerzity v Praze. Festival je už po generace organizován studenty a absolventy České zemědělské univerzity v Praze, kteří tak prezentují, jak výjimečnými schopnostmi a dovednostmi právě studenti této univerzity disponují.

  Akce Miss Agro 2023 je rozdělena na dvě hlavní části. První částí je volba titulů Miss a Strong Man České zemědělské univerzity. Druhou částí pak hudební festival s bohatým doprovodným programem, v rámci kterého dlouhodobě vystupují přední kapely české a slovenské populární hudby. Soutěž Strong Man ČZU vyhrál Tomáš Najman.

  Přihlásit přes Seznam