More

  MMA zápasník Jiří Procházka bojoval slovy na Koncertu pro budoucnost

  Jiří Procházka, český zápasník ve smíšených bojových uměních, který byl šampionem polotěžké váhy UFC, byl jedním z řečníků na Koncertu pro budoucnost 2023, který se konal 17. listopadu na Václavském náměstí. Jeho vystoupení bylo plné energie, humoru a inspirace, ale také vyvolalo různé reakce u publika i u médií.

  Na vystoupení bylo patrné, že Procházku mrzí, že nemůže vystoupit i s pásem šampiona, když v neděli prohrál souboj s brazilským zápasníkem Alexem Pereirou.

  Svoboda, můžeme, zaměřit se, životní paradigma, jít bez ohledu na porážky za svými sny, věří v český národ, světoví, jít od srdce, vítězství

  Procházka promluvil improvizovanými slovními spojeními o tom, jak je důležité najít rovnováhu mezi fyzickou a duševní stránkou života v rámci životního paradigma. Řekl, že je potřeba být otevřený novým výzvám a učit se z každé zkušenosti bez ohledu na to, jestli se jedná o výhru nebo porážku. Také řekl, že věří v český národ, který může být světový. Jít se má od srdce za svými sny, za vítězstvím.

  Jeho vystoupení bylo přijato s různou mírou nadšení a skepse. Někteří lidé ocenili jeho upřímnost, odvahu a motivaci, jiní těžko hledali význam řečených slov.

  Jiří Procházka je jedním z nejpopulárnějších a nejrespektovanějších českých sportovců, který je známý svou nekompromisní a agresivní technikou. Je také známý svou pokorou, vzděláním a zájmem o filozofii. Jeho vystoupení na Koncertu pro budoucnost 2023 bylo jednou z nejzajímavějších a nejdiskutovanějších částí programu, který zahrnoval také bohatý hudební program a další řečníky z Česka i ze zahraničí. Mezi dalšími vystupujícími umělci byli LIPO, Buty, Aneta Langerová či Vladimir 518.

  Zdroje: Koncert pro budoucnost, Wikipedia

  Přihlásit přes Seznam