More

  Třetí díl seriálu Last of Us píše historii

  Seriál z produkce HBO představil 3. dílem něco úchvatného, co pro velkou část kritiků nemělo hodnotu pouhé epizody seriálu, ale působilo jako perfektní celovečerní snímek.

  Postapokalyptický seriál Last of Us si po prvních třech dílech drží velmi vysoké divácké hodnocení téměř 90 %. Po velmi zdařilých prvních dvou dílech přišel třetí díl nazvaný Long Long Time, který do boje o přežití přináší nová kontroverzní témata včetně homosexuality. I z toho důvodu je pravděpodobně daný díl kritiky hodnocen buď nejlepším hodnocením nebo naopak podprůměrným.

  Seriálové ztvárnění má vysokou šanci stát se jedním z nejlepších seriálů všech dob, pokud si udrží nastolen kvalitu i v dalších dílech. Konzolová hra Last of Us původně na PlayStation, je podle uživatelů České databáze her nejlepší hrou všech dob s hodnocením 99 %.

  Last of Us – epizoda 3 / Zdroj: HBO Max

  Trailer začíná tím, že Bill (Nick Offerman) zírá do šesti CCTV monitorů. V původní hře je Bill podezřívavý a nevrlý. Dává přednost tomu, že zůstává zavřený ve svém bezpečném domě, protože všude po městě nastražil pasti. Je tedy snadné předpokládat, že má oči všude a ví o pohybu milice. Bill žije v neustálé paranoie a v přívěsu, když pracuje ve své řezárně se svářečkou, slyší alarm. Kráčí směrem k čerstvě vykopané díře se zbraní v ruce, kde najde muže. Tento muž se představí jako Frank a žádá jídlo. Tím začíná neuvěřitelně napínavý příběh.

  Přihlásit přes Seznam