More

  Chinaski i Marpo jsou hlavními taháky akce Miss Agro v Praze

  Již 23. ročník legendární studentské akce Miss Agro na pražském Suchdole nabídne kromě soutěže krásy i zajímavé hudební interprety tradičně se vstupem zdarma.

  Hlavními lákadly akce konané 16. května 2023 budou kapela Chinaski a před nimi vystupující jejich bývalý bubeník Marpo se skupinou Troublegang. Protože rozchod Otakara “Marpo” Peřiny a dalších členů kapely s frontmanem skupiny Chinaski Michalem Malátným nebyl úplně hladký, bude vystoupení obou interpretů na jedné akci takovým uzavřením neshod, kdy Marpo již dříve uvedl, že si s Michalem nerozuměli. Třetí oznámenou kapelou je skupina Jamaron.

  Festival Miss Agro se řadí mezi jeden z největších open-air festivalů v České republice. Vystupují na něm přední kapely české a slovenské hudební scény a každoročně ho navštíví přes 10 000 návštěvníků. Akce se koná na půdě České zemědělské univerzity v Praze v prostorách vedle Kruhové haly. Festival je už po generace organizován studenty a absolventy České zemědělské univerzity v Praze, kteří tak prezentují, jak výjimečnými schopnostmi a dovednostmi právě studenti této univerzity disponují.

  Akce Miss Agro 2023 je rozdělena na dvě hlavní části. První částí je volba titulů Miss a Strong Man České zemědělské univerzity. Druhou částí pak hudební festival s bohatým doprovodným programem, v rámci kterého dlouhodobě vystupují přední kapely české a slovenské populární hudby.

  Přihlásit přes Seznam