More

    Na památku zesnulého Adámka lidé v Horoměřicích zapalovali svíčky

    Tragická událost v Krkonoších, po které byla nalezena těla Jany K. (40) a jejího syna Adámka C. (3) otřásla i sousedy v okolí jejich bydliště ve středočeských Horoměřicích. Po oznámení místa bydliště ve zpravodajství CNN Prima News tak začali lidé přinášet svíčky na uctění památky především malého Adámka.

    Policisté v pondělí odvolali pátrání po obou pohřešovaných poté, co je po poledni našli v lese v oblasti Růžové Hory členové horské služby. Bohužel bez známek života.

    Do pátrání, které probíhalo nepřetržitě od odpoledních pátečních hodin 30. prosince, kdy bylo pohřešování oznámeno, bylo zapojeno velké množství osob z řad složek IZS a dalších subjektů. Na místě pondělního nálezu obou těl pracovali kriminalisté do pozdních nočních hodin za účasti soudního znalce, kdy společně zjišťovali okolnosti úmrtí. Ohledávali místo nálezu a zajišťovali potřebné stopy. Ohledáním nalezených těl zjistili, že se jedná o násilná úmrtí. Jde o podezření z vraždy a sebevraždy. Toto zjištění potvrdil i soudní znalec z oboru soudního lékařství, kdy dle jeho předběžného vyjádření k úmrtí došlo 28. prosince. Na základě těchto informací zahájila policie úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vražda s následnou sebevraždou.

    Přihlásit přes Seznam